KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12804041
nr 1280 4041
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Etsning, Ej signerad. Motivet: 22x28, fuktskadad
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 18:56:32
700 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall